Rolovacie mreze


  • Rolovacie mreze
  • Rolovacie mreze
  • Rolovacie mreze
  • Rolovacie mreze
  • Rolovacie mreze


Spoločnosť Plastwood s.r.o. sa zaoberá dodávkou, montážou a servisom rolovacích mreží s motorickým pohonom. Našou doménou sú výrobky určené ako pre civilný sektor tak aj pre priemyselné aplikácie. V roku 2005 sme začali montovať a neskôr aj vyrábať mreže. S pomocou našich dodávateľov sme vyvinuli koncové výrobky vysokej kvality za priaznivé nadobúdacie ceny. Naša firma ponúka širokú škálu pancierov a typov pohonov. Pre štandardné výrobky používame centrálne motory s kompenzačnými pružinami a pre špeciálne aplikácie trubkové motory. Výplne rolovacích mreží sú zo žiarovo upravenej ocele. Všetky výrobky môžu byť povrchovo upravené práškovou farbou podľa vzorkovníka RAL. V roku 2008 sme zaradili medzi naše výrobky tiež zateplené oceľové profily pre priemyselné aplikácie. Z týchto výrobkov sme schopní vyrábať panciere s rozponom do 12 m a výšky 9 m s bočnými motormi. Povrchová úprava je podľa vzorkovníka RAL. Všetky výrobky sme schopní dodávať vo veľmi krátkom časovom horizonte. Ďalej ponúkame návrhy a technické riešenia pri náročných aplikáciach, možnosti montáže a servisu odborne zaškoleným personálom.

Typ mreže Gala

Ide o veľmi obľúbený typ panciera.Technické riešenie umožňuje použitie do rozponu 30m a výšky 9m.Pancier sa vyrába v troch variantoch. Rozdiel je vo veľkosti použitých spon. Rozmery 120, 96 a 58 mm umožňujú dostatočný výber pre uspokojenie zákazníka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Typ mreže Monte Carlo (ST alebo CT)

Esteticky zaujímavý pancier. Pancier je vyrábaný z presne ohýbaných trubiek. Výrobok sa dodáva v dvoch prevedeniach.Typ CT má vloženú rovnú trubku medzi ohnuté na zosilnenie pancieru.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Typ mreže Microforata (CM10 alebo CM7 alebo CM10s)

Pancier vytvorený z oceľových za studena tvárnených profilov. Profily dodávame z plného alebo perforovaného plechu a v rôznych hrúbkach v závislosti od rozponu rolety. Pri použití perforovaného plechu odporúčame u externých montáží povrchovú úpravu práškovou farbou, nakoľko perforácia sa vykonáva až po žiarovom zinkovaní, môže dochádzať ku korózii v mieste perforácie.Doporučený rozpon 6 m. Profily sú vyrábané v šírke 100mm(typ CM10) alebo v šírke70mm (typ CM7).